Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 90ml met gekleurde dek. fi43 - 6st.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.