Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gegalvaniseerde draad 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m
Comfort Pot 750 ml vierkant. hermetisch afgesloten
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66 ruit - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Dop fi 66 Folk - 10 stuks
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66 paddenstoelen 2 - 10st.
Dop fi 66 honingraat - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Tuindraad in zachte coating 5m x 5mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Platte tuindraad, PVC-gecoat 50m x 2mm
1,63 €
0,03 EUR/m
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.