Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm (100 stuks)
13,90 €
0,14 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm. - 20 stuks.
3,49 €
0,17 EUR/st.
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Paddestoelkurk van kurk d 19 mm - 20 stuks
6,63 €
0,33 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 50 stuks-agglomeraat
7,10 €
Natuurlijke cilindrische kurk d.22x38 -100 stuks agglomeraat
13,41 €
0,13 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Synthetische kurk 38x22 mm 20 stuks
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch 24 x 38 mm - 20 stuks
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.