Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Zwaartekrachtventiel voor kraan
3,60 €
3,60 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Plastic trechter fi25 voor ballonnen, hoge rand
6,41 €
6,41 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.