Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten fruit schets - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, PRL, 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.