Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten fruit schets - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, PRL, 20 stuks
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber', 1 stuk
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
1,88 €
1,88 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
1,63 €