Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 37/41 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 28/32 mm met sluiting
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Kurk van kurk 25/22 mm 20 stuks
5,24 €
0,26 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 20 stuks
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 10 stuks
2,60 € 2,51 €
0,25 EUR/st.