Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Dame Jeanne 5L in omhulsel, met dop
7,41 €
7,41 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Universele opener 3 in 1
2,78 €
2,78 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, wit, 20 stuks
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Zelfklevende labels 60x90 mm op flessen, wodka, 3 ontwerpen 20 stuks
2,43 € 1,56 €
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten fruit schets - 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, PRL, 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €