Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Sneeuwpop’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
0,00 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.