Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Walker-fles 500 ml, met schroefdop, 1 stuk
1,34 €
1,34 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
1,63 €
0,00 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, model 1
1,88 €
1,88 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
1,63 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
Tijdloze fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk.
3,14 €
3,14 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Wyborny Trunek', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.