Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
Kurk voor ballon fi 37/41 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Marasca-fles 750 ml met schroefdop, 1 stuk
1,95 €
1,95 EUR/st.
Fles heupfles 250 ml met hermetische sluiting
1,68 €
1,68 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.