Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.