Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,56 €
1,56 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Platte fles (heupfles) 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber PRL', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Wyborny Trunek', 1 stuk.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.