Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 €
6,44 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
0,81 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.