Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 43 geruit - 10 stuks
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Pot TO 90ml met gekleurde dek. fi43 - 6st.
4,53 € 3,88 €
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 EUR/st.
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.
Dop fi 43 mm stippen mix - 10 stuks
Kurk voor ballon fi 43 mm met sluiting
0,78 €
0,78 EUR/st.
Sapfles 1 L met twist-off dop - fi 43
6,90 €
1,15 EUR/st.
Dame Jeug 1,5 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
3,88 €
3,88 EUR/st.