Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
Pot 3L- verpakking fi100 - 6 stuks
18,29 € 10,80 €
1,80 EUR/st.
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
SET: VEERTJES+AFDICHTINGEN WECK FI110MM -10ST
6,44 €
6,44 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.