Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
Pot 3L- verpakking fi100 - 6 stuks
18,29 € 10,80 €
1,80 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Kapjes met perforatie goud fi 31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.