Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, PRL, 20 stuks
2,63 € 2,05 €
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, wit, 20 stuks
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Walker-fles 500 ml, met schroefdop, 1 stuk
1,34 €
1,34 EUR/st.
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 EUR/st.