Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Zelfklevende labels 60x90 mm op flessen, wodka, 3 ontwerpen 20 stuks
2,43 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Krimpkappen met perforatie zwart fi31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
1,34 €
0,13 EUR/st.
Dame Jeanne 5L in omhulsel, met dop
7,41 €
7,41 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.