Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Zelfklevende labels folk patroon 85/55 mm - 20 stuks
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/st.
Zelfklevende labels ontwerp fruit 85/45 mm - 20 stuks.
2,51 € 2,22 €
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Zelfklevende labels 60x90 mm op flessen, wodka, 3 ontwerpen 20 stuks
2,43 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.