Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Jute band 5 cm / 8 m
4,21 € 2,56 €
0,32 EUR/m
Jute band 10 cm/5 m
3,36 € 2,68 €
0,54 EUR/m
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Siliconen zuiger fi12,8 cm voor 4 kg vulmachines
5,80 €
5,80 EUR/st.
Jute stof 30 cm / 5 m
3,90 € 3,12 €
0,62 EUR/m
Jute stof 20 cm / 5 m
3,87 € 2,61 €
0,52 EUR/m
Sisal touw 1,8 mm/115 m/250 g
3,94 € 3,34 €
0,03 EUR/m
Jute touw 2 mm/110 m/250 g
Gele katoenen koord 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €
Jute touw 1,5 mm/100 m/100 g
1,20 €
0,01 EUR/m
Zelfklevende labels folk patroon 85/55 mm - 20 stuks
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/st.