Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Licht moutextract Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Schaduwdoek (80%, 140 g/m2) 0,9x5 m, grafiet
10,24 €
10,24 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Sneeuwpop’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk