Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.