Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66 ruit - 10 stuks
Krimptang voor doppen fi 28
2,61 €
2,61 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
2,36 €
0,39 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
0,29 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.