Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
Thermometer voor koelkasten en vriezers (-50°C tot +40°C) 17cm
2,00 €
2,00 EUR/st.
Fermentatiecontainer met deksel 30 L
10,44 €
10,44 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Krimptang voor doppen fi 28
2,61 €
2,61 EUR/st.
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
2,36 €
0,39 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.