Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Onbreekbare pot 8L met kraan en tweezijdige houten standaard
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/st.
Onbreekbare pot 5L met kraan en tweezijdige houten standaard
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/st.