Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.