Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Tijdloze fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk.
3,14 €
3,14 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Metalen muizenvanger - levende vangkooi
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
6-kamer gistingsbuisje v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml