Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 15L
6,90 €
6,90 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 10L
5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 8L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 5L
3,49 €
3,49 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 3L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks