Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.