Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot Confituur 230ml met zwarte dek. fi63/4 - 6st
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
Pot TO 235 ml met gekleurde deksel fi82 - 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.