Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer met deksel 30 L
10,44 €
10,44 EUR/st.
Voedselemmer met deksel 10 L - groentjes
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Voedselemmer GWIOZDA - met deksel, 10 L
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot 4L met zwarte deksel ø 100
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.