Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.