Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Pot TO 65 ml met gekleurde deksel fi66 - 6 stuks.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
Deksel fi66 Schotse ruit mix, 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart - 10 stuks
Deksel fi 66 bordeaux - 10 stuks
1,09 € 0,68 €
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.