Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Pot 4L met zwarte deksel ø 100
Pot 12 L met plastic deksel
11,48 €
11,48 EUR/st.
Pot 3 L met plastic deksel
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks