Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
Twist-off pot 3 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
Pot TO 4 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/st.
Pot 3 L - 1 stuk, gouden deksel (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €