Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, model 1
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
Platte fles (heupfles) 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber PRL', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.