Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 250 mm
29,75 €
29,75 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Destilleermodule - kop - Liebig-koeler
61,46 €
61,46 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
$PRY Distilleerapparaat HawkStill KoudeVingers 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
Distilleermodule - zijontvangst - OLM
98,54 €
98,54 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,9 m, fi 8 mm, 10 stuks
4,85 €
0,48 EUR/st.
Keramisch fornuis 3200W
118,29 €
118,29 EUR/st.