Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Glazen hamkoker voor 450 g
7,68 €
7,68 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen zwart
21,22 €
21,22 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen groen
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l