Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Bruine buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 27cm
3,33 € 3,24 €
3,24 EUR/st.
Bruine buitenthermometer (-60°C tot +50°C) 23cm
2,51 €
2,51 EUR/st.
Bruine buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 22cm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Bruine buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 18cm
2,12 €
2,12 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Jute touw 2 mm/110 m/250 g
2,92 €
0,03 EUR/m
Jute touw 1,5 mm/100 m/100 g
1,20 €
0,01 EUR/m
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 22cm mix