Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsbollen, transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, witte halfdoorzichtige, 400 ml, 4 stuks
3,56 €