Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.