Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
Crème kleurige irrigatieballen 2 stuks (400ml)
1,22 €
0,61 EUR/st.
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.