Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Universele witte thermometer (-30°C tot +50°C) 20cm
1,46 €
1,46 EUR/st.
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kamertemperatuurmeter met versterkte capillaire bescherming (-30°C tot +50°C) 20cm
2,44 €
2,44 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, frameloos, 320 L, op wielen
861,22 €
861,22 EUR/st.