Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Net voor klimplanten (3,2 x 1,2 m)
1,95 €
1,95 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kamertemperatuurmeter met versterkte capillaire bescherming (-30°C tot +50°C) 20cm
2,44 €
2,44 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, frameloos, 320 L, op wielen
861,22 €
861,22 EUR/st.