Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schaduwdoek (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafiet
16,10 €
16,10 EUR/st.
Schaduwdoek (80%, 140 g/m2) 0,9x5 m, grafiet
10,24 €
10,24 EUR/st.
Marter- en knaagdierverjager voor auto's en binnenruimtes (ultrasoon + LED)
19,27 €
19,27 EUR/st.
Marter- en knaagdierafschrikmiddel voor de auto (ultrasoon)
16,34 €
16,34 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
1,71 EUR/st.
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.