Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Marter- en knaagdierafschrikmiddel voor de auto (ultrasoon)
16,34 €
16,34 EUR/st.
Marter- en knaagdierverjager voor auto's en binnenruimtes (ultrasoon + LED)
19,27 €
19,27 EUR/st.
Elektrische muizenverjager
6,04 € 4,85 €
4,85 EUR/st.
Ultrasone insectenverjager - voor huishoudelijk gebruik
2,33 € 1,88 €
1,88 EUR/st.