Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
TO-deksel Ø100 mm geel, kunststof, met handgreep, voor glazen potten
1,73 €
1,73 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Comfort Pot 750 ml vierkant. hermetisch afgesloten
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 15L
6,90 €
6,90 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 10L
5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot, 10 L
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 8L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot met zwarte deksel, 5L
3,49 €
3,49 EUR/st.