Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 235 ml met gekleurde deksel fi82 - 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Pot TO 2L met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
13,90 € 8,83 €
1,47 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.