Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO-deksel Ø100 mm geel, kunststof, met handgreep, voor glazen potten
1,73 €
1,73 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
Pot TO 2L met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
13,90 € 8,83 €
1,47 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
0,66 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.